_

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

joxBe Yazılım, Djital pazarlama ve SEO ofisimiz 2018 yılında deneyimli kişiler tarafından merkezi Kocaeli’de kurulmuştur. Firmamız başlıca Web Tasarım, Mobil Uygulama, SEO, İnternet Reklamları, Sosyal Medya Reklamları, Sosyal medya yönetimi, Grafik Tasarım gibi dijital hizmetler vermektedir. Kurumsal işletmelerin ajanslardan beklediklerini deneyim edindik ve bu deneyimlerimiz sayesinde ajansımızı kurduk. Her zaman çalışma ilkelerimiz müşterilerimize kaliteli hizmet ve bizden beklediklerini en iyi şekilde karşılamaktır. Bu sayede hızla büyüyerek büyük markalara ulaştık. Şuan bünyemizde barınan yüzlerce mutlu müşterimiz vardır.

_

HAKKIMZDA

Misyon & Vizyon

Bizlere şirketlerinin internet dünyasındaki vitrinlerini emanet edenlere en son yenilikler ışığında hızlı, karlı, güvenli ve etkin çözümler sunabilmektir. Güçlü bir iletişim ile müşterilerimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak adına kaliteli hizmet sunmaktır.

 

Konusunda uzman ve tecrübeli kadromuzla bilgi teknolojileri alanında yenilikçi, dürüst, memnuniyete önem veren ve çoğu kesim tarafından basite indirgenen hizmet alanlarımızın önemini kanıtlayan bir firma olmak. Yazlım, reklam yönetimi ve tasarım sektöründe en iyi hizmeti verebilmek.

  • Güvenli
  • Kaliteli Hizmet
  • Hızlı Teslimat
_

EKİBİMİZ

_

İyi Hizmet Verebilmek Adına En İyilerden Ekip Kurduk

FOUNDER

Abdulkadir

DIGITAL MARKETİNG

Mustafa

_

NELER YAPTIK?

_

Müşletilerimiz

Bizim İçin Değerli

186+Mutlu Müşteri
343+Projeler
96+Danışmanlık
52+Çalışan Kadromuz
_

HAKKIMIZDA

Çözüm Ortaklarımız